קברנה סוביניון

מי שמוגדר כמלך הבלתי מעורער של היינות האדומים, הקברנה סוביניון של עמק קדש הינו מיוחד במינו. מעל 20 שנה יינות הקברנה המיוצרים מענבי עמק קדש הוכיחו איכויות יוצאות דופן ולכן עם השנים ענבי הקברנה שלנו הפכו למבוקשים ביותר בארץ. היין מתיישן תחילה בחבית עץ אלון מיוחדת (2000 ליטר) על מנת לעדן את טעמי העץ ולאפשר לטעם הפרי להישאר טהור. הקברנה שלנו הוא יין אלגנטי בעל טעמי פרי עשירים.

כרם:

ענבי הקברנה גדלים בחלקת כרם אחת בשיפוליו הדרומיים של עמק קדש.

תהליך הייצור:

הקברנה נבצר באמצע חודש אוגוסט בשעות הבוקר המוקדמות בבציר ידני סלקטיבי והועבר לקירור למשך הלילה. לאחר הגעתם ליקב מועברים הענבים לחדר קירור להורדת הטמפרטורה. בהגעתם לטמפרטורה מתאימה עוברים האשכולות מיון נוסף על גבי מסוע להפרדת עלים ואשכולות פגומים. הענבים עוברים תהליך של הפרדה מהשזירה וריסוק. מיד לאחר מכן מועבר הנוזל עם קליפות הענבים למיכלים על ידי משאבה פרליסטטית מיוחדת. תהליך התסיסה מתקיים במכלי נירוסטה מבוקרי טמפ’ 22-26 Co תוך כדי ערבוב הנוזל עם הקליפות המאפשר מיצוי של רכיבי הצבע והטאנינים. לאחר סחיטה עדינה ומספר שפיות עובר היין להתיישנות בחביות עץ אלון.

יישון:

היין מתיישן 24 חודשים בחביות עץ אלון 300 ליטר. לאחר הביקבוק, עובר היין לנוח בקירור ביקב שם הוא זוכה להתיישן מס’ חודשים נוספים.

רשמי טעימה:

בעל צבע אדום עמוק, היין בעל ארומות מרוכזות של פירות יער ושזיף, בעל גוף מלא, טאנינים עגולים חמיצות עדינות וסיומת נעימה ומתובלת.

נתונים נוספים:

בציר אחרון2018, 2019
הרכב זני100% קברנה סוביניון
כשרותמועצת אזורית מבואות החרמון
פוטנציאל התיישנות6-15 שנים
אלכוהול14%
PH3.6
בריקס (סוכר)26

יינות נוספים:

קברנה סוביניון

פטי ורדו

ברברה

נביולו רוזה

שרדונה

פרימו

0
העגלה ריקה

נראה שטרם הוספת יינות לעגלה

לחנות היינות

אני מאשר/ת כי אני מעל גיל 18